Kontakt

Cestování mám v oblibě, a především rád poznávám krásy České a Slovenské republiky. Myslím si, že naše krajina je velmi jedinečná a je důležité ji poznávat a třeba zachytit i fotoaparátem. Už jako malého kluka mě to k focení velmi táhlo. První snímky jsem pořídil s fotoaparátem vypůjčeným od svého otce. Od prvního okamžiku jsem tíhl k focení přírody, krajiny, a zejména vodopádu. 

A co mě na vodopádech tolik fascinuje? Pokus o zachycení toho krásného pohybu vody, když stéká z kamene na kámen a vytváří tak své kaskády a vodní pády. Pro mě má každý vodopád své kouzlo a stojí za to ho navštívit, obdivovat, co matka příroda dokáže vytvořit a nabídnout. Vodopády jsou ideálním prostředím k načerpání nové energie do dalších uspěchaných dní. Přitom stačí opravdu se jen na chvíli zastavit a vnímat všemi smysly tu nádheru padající vody. Mým fotografickým snem je zachytit všechny známé i neznámé vodopády v České republice.

Už jako malého kluka mě to k focení velmi táhlo. První snímky jsem pořídil s fotoaparátem vypůjčeným od svého otce. Od prvního okamžiku jsem tíhnul k focení přírody, krajiny a hlavně vodopádu. A co mě na vodopádech tolik fascinuje? Pokus o zachycení toho krásného pohybu vody, když stéká z kamene na kámen a vytváří tak své kaskády a vodní pády. Pro mě má každý vodopád své kouzlo a stojí za to ho navštívit.

Obdivovat, co matka příroda dokáže vytvořit a nabídnout.

Vodopády jsou ideálním prostředím k načerpání nové energie do dalších uspěchaných dní. Přitom stačí opravdu se jen na chvíli zastavit a vnímat všemi smysly tu nádheru padající vody.

Mým fotografickým snem je zachytit všechny známé i neznámé vodopády v České republice.

E-mail: petr@pazdirek.com
Phone: +420 606 141 199

close